Iesvētes mācības lekcijas

Februārī interesenti tiek aicināti pievienoties pavasara iesvētes mācību grupai.

bible-06Ja vēlies dziļāk izprast kristīgās ticības pamatus, to, kas patiesībā ir baznīca un garīga dzīve, kļūt par visa tā daļu, esi laipni aicināts. Kopā iesim tādās tēmās kā: Dievs un Viņa meklējumi; Bībele; Eņģeļu pasaule; Cilvēka radīšana un divas mūžības; Baznīca un konfesijas; Pasaule un reliģijas; Kas ir grēks un ļaunums; Dieva baušļi; Ticības apliecinājums; Lūgšana; Sakramenti; Kā veidojas dievkalpojums … un citas tēmas.

Iesvētes mācību process ir domāts tam, lai cilvēks spētu ienākt draudzē un kļūt par tās daļu caur kristību un iesvēti. Tāpēc tas prasīs no tevis veltīt laiku dievkalpojumu apmeklēšanai Bērtuļa baznīcā svētdienās, 10.00. Ja esi ieinteresēts, piesakies pie draudzes mācītāja Māra Sarmas – 26552417; [email protected]; vai personiski pēc Dievkalpojuma.